Добринище и Безбог
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 20, 2013 11:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

thebrainless написа:
хахха явно са ви отровили живота, я кажи има ли сняг, че петък мислим натам да ходим да караме

вчера само имаше 30 см нов сняг сутринта, като си тръгвахме следобед още си валеше упорито Smile
Ian
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 15, 2014 14:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте . Някой има ли информация как е положението на Безбог ?

Мерси предварително !
Jagazumba
booka!

МнениеПуснато на: Фев 03, 2014 11:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хора я кажете какво е положението на Безбог, колко сняг има, че мисля да , щипна уикенда натам, да не си остана само със банята в добринище
apox
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 03, 2014 21:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз бях от четвъртък до неделя. Има сняг в гората и то само горе. Долу е малко и не е закрило дърветата. в Събота и неделя беше много топло и имаше много хора и стопи доста. Според мен за да се изкефиш изчакай да падне малко нов.
trolleia
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 04, 2014 22:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз па се разцепих 3 дни по-рано летех со моноската кат лисугер из манастирски двор
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2014 18:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И ние се отчетохме там, 4 дни катерихме кат откачени, под 2200м не си заслужаваше човек да слиза....вече е тотален шит. Само при нов снеговалеж нещата ще стават.
dim4ou
chicks' idol

МнениеПуснато на: Фев 21, 2014 20:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой да е ходил тия дни да каже как е обстановката ?
ianko8892
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 25, 2014 16:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

а сега ?
dim4ou
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 04, 2014 15:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ianko8892 написа:
а сега ?

преди 2 дена се върнах от там , до междинка става за каране , петък и неделя валя сняг ,като неделя доста стабилно и можеше без проблем да се спуснеш от междинка надолу
Bretkata
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 25, 2015 18:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой има ли инфо как е положението тия дни там. Дават го топличко, ама се надявам, че не е изяло снега и уикенда ще става все още за каране. Ако някой има прясна информация, моля да сподели Smile
dicheff
booka!

МнениеПуснато на: Фев 08, 2017 9:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,
Следващата седмица ми предстои да ходя към Добринище. Някои който е бил тези дни там може ли да каже нещо за условията ? Да знам все пак банските ли да взимам или дъската Very Happy
uglyface
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 18, 2017 19:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой да има прясна ифнормация, как са нещата на Добринище?!? Че в понеделник тръгвам към Банско и мисля да отскоча и до там.
mi6taka
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 27, 2017 11:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

През почините дни май е валяло дъжд и ще е станло леко зле. Затопля се много времето. Confused Ако си там напиши как е на Банско/ Добринище.
uglyface
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 27, 2017 13:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

На Добринище бях на 22.02, не ми хареса, на някои места се бяха показали разни скали и камъни, но като цяло имаше сняг. Това говоря преди дъждът. На Банско взех 2 карти за петък и събота 24-25.02, да избегна реденето на двете големи опашки, но не съобразих че в събота и неделя го дават да вали. Едната карта за събота изгоря, качихме се един път на лифта и се изля порой. Надявах се на високото да е сняг поне но... В петъка, като беше хубаво времето биваше, макар че горе на Тодорка не беше добре положението, на места имаше оголени камъни и т.н. след дъжда не знам как е. Днес 27.02 щях да се качвам, че го даваха хубаво времето, но се отказах, предвид двата дъждовни дни преди това. В съботата беше абсолютна киша, просто отвратително за каране. На 24.02. ски пътя беше само вода, сега не ми се мисли. Карането е до обяд, поне аз така ги виждам нещата.
mi6taka
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 28, 2017 11:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Благодарско за обстойното разяснение! Аз все пак ще ида до безбог петък. Явно става зле работата. Ай дано навали поне още един път, а пък ако не - каквото е. Може би нагоре по баирите ще е по-добре.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Страница 9 от 9

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.