Wakeboard
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MitakaJ9
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 12, 2012 14:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пиша тук защото в Blue room-а няма хора и нещо се бъгва и не мога да пусна тема. Та имам желние да се понауча на Wake, но никога не съм карал и се чудя от къде да започна. Видях хидропарка на казичане, което е много удобно, но там дали има някой да ми покаже това онова и въобще става ли за начинаещи. Ако не става дайте някаква алтернатива, но със наем на екипировка, че все още не мога да си позволя да закупя.
BLESSED DEVIL
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 12, 2012 21:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

през седмизата можеш да си платиш за 2 часа= 12 лв.. Цял ден е 20лв.
На теб ти трябва за начало по 2 часа.
има екипировка под наем.
по-добре е да ходиш през деня защото няма много хора.
привечер е пълно и ще трябва да чакаш повече, докато дойде твоят ред.
MitakaJ9
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 13, 2012 0:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мерси за инфото, но като начинаещ има ли инструктор или кой да ми покаже и подходящо ли е мястото за първи път.
jpw
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 13, 2012 6:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

MitakaJ9 написа:
Мерси за инфото, но като начинаещ има ли инструктор или кой да ми покаже и подходящо ли е мястото за първи път.
Потърси Водна експлозия Wink
tsetsik
progressive rider

МнениеПуснато на: Апр 22, 2013 11:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

и аз се интересувам от уейкборд като цяло. Някой знае ли каква височина трябва да е един уейкборд ? Аз съм висок 175см и много ми се иска да си взема някакъв и да почна да му се уча
dgudgy
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 25, 2013 12:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

https://www.facebook.com/groups/27175472556/
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.